Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

KANKAANPÄÄN TALVISARJA 2017-2018 YHTEISTULOKSET

  NIMI SEURA SARJA 28.1 16.13. 20.1. 3.2.     YT
                     
1 Oskari Kangasniemi Ikaalisten Urheilijat M16   18:16  (1)         1
                     
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Jari Huhtala Vatajankosken Sähkö Oy M 19:41 (1)   19:40 (2)       3
2 Juha-Matti Uusitalo Kankaanpää M 42:00 (3) 37:18 (3) 38:36 (3)       9
3 Aaro Matila Porin Yleisurheilu M     19:02 (1)       1
3 Jouko Uusitalo Ikaalisten urheilijat M 21:23 (2)           2
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.1 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Rauno Koivisto Team Kilvakala M40 19:03 (1) 19.23 (1) 19:07 (1)       3
2 Pasi Hiltunen Vatajankosken sähkö M40 22:17 (3) 22:15 (3) 22:44 (3)       9
3 Marko Karvanen KankU M40 20:55 (2)   22:13 (3)       5
4 Timo Järvensivu Porin Kuntoilijat M40   20:01 (2) 20:53 (2)       4
                     
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Timo Saaranen Ikaalisten Urheilijat M50 21:38 (1) 20:04 (2) 20:55 (3)       6
2 Arto Viitala Vatajankosken sähkö oy M50 22:39 (3) 22:23 (3) 23:43 (3)       9
3 Reijo Peltomaa Ikaalisten Urheilijat M50 25:28 (4) 25:26 (4) 25:57 (4)       12
4 Jouko Perkiömäki KanMara M50 22:24 (2)   55:22 (6)       8
5 Reijo Miettinen TREMK M50 35:15 (2)   37:31 (5)       7
6 Asko Hakamäki Kankaanpää M50 26:10 (5)           5
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Juhani Ikonen Team Kilvakkala M60 21:12 (1) 21:11 (1) 21:42 (1)       4
2 Hannu Tarna Ikaalisten Urheilijat M60 26:29 (2) 26:22 (3) 21:42 (2)       7
3 Hannu Majamaa Kankaanpää M60 28:39 (3) 30:08 (4) 29:33 (3)       10
4 Jari Koskela KankU M60   21:56 (2)         2
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.   e YT
                     
1 Tiina Mäkelä Pori Trail Runners N 24:02 (2) 23:54 (2)         4
2 Heidi Färm Porin Yleisurheilu N   21:08 (1)         1
3 Annakaisa Helkamäki Kankaanpää N 23:34 (1)           1
4 Kati Lappalainen Kilvakkala N 26:01 (3)           3
5 Heini Viitamäki Rauma N   28:19 (2)         2
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Pia Kaaresmaa Pori Trail Runners N40 24:59 (2) 24:21 (1) 25:09 (2)       5
3 Pia Lappalainen Team Kilvakkala N40 22:28 (1)   23:07 (1)       2
2 Tuula Vataja KanMara N40 25.35 (3)   25:58 (3)       6
                     
  NIMI SEURA SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT
                     
1 Tarja Ahola Ikaalisten Urheilijat N50 24:15 (1) 23:58 (1( 24:16 (1)       3
2 Pirjo Siltanen Ikaalisten Urheilijat N50 28:07 (2) 26:26 (2) 27:44 (3)       7
6 Katri Saloharju Honkajoki N50 29:16 (3) 30.27 (4) 30:31 (4)       11
3 Seija Kovaluoma Kankaanpää N50 31:17 (4) 32:17 (5) 31:24 (5)       14
4 Johanna Viitamäki Kankaanpää N50   26:33 (3) 24.38 (2)       5
                     
  NIMI SARJA 28.10. 16.12. 20.01. 3.2.     YT  
    JOUKKUEKILPAILU                
1 Team Kilvakkala   62.43 (1)   63:56 (1)       2  
2 Ikaalisten Urheilijat   67:16 (2) 62:18 (1) 72.55 (2)       6  
4 KanMara   70:31 (3)   72:35 (2)       5  
5 Vatajankosken sähkö     73:28 (2)         2